Aby wziąć udział w rekrutacji, nie wystarczy wzięcie udziału w wydarzeniu. Należy wypełnić formularz, który znajdziesz tu: https://forms.gle/fZPwbBFajsjebK4K8Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Warszawie, prowadzony przez Klub Jagielloński oraz Ośrodek Studiów Wschodnich zapraszają do wzięcia udziału w nowym cyklu seminariów.

Żeby lepiej zrozumieć uwarunkowania polskiej polityki zagranicznej, warto poznać bardziej złożony obraz stosunków wewnętrznych kluczowych dla nas państw oraz dynamikę współpracy w regionie.

Dlatego w trakcie dziesięciu spotkań, odbywających się co tydzień od końca września do grudnia porozmawiamy o Niemcach, Rosji, Białorusi, Ukrainie czy Turcji. Zajmiemy się kwestiami bezpieczeństwa militarnego i energetycznego. Przyjrzymy się również powiązaniom gospodarczym pomiędzy państwami regionu.

W każdym spotkaniu będzie uczestniczył ekspert OSW zajmujący się danym obszarem tematycznym. Spotkania będą się odbywały w siedzibie Klubu Jagiellońskiego, przy ul. Andersa 35 w Warszawie. Pierwsze spotkanie już 30 września.Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w
konkursie Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021.